购买 CBRHDSH2-40-BK | CBRHDSH2-40-BK数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
CBRHDSH2-40-BK
CBRHDSH2-40-BK
CBRHDSH2-40-BK
仅供参考
零件编号 CBRHDSH2-40-BK
制造商 Central Semiconductor Corp
描述 BRIDGE RECT 1P 40V 2A 4HD DIP
送货服务
CBRHDSH2-40-BK参数
技术Schottky
电压 - 峰值反转(最大值)40 V
电流 - 平均整流(Io)2 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If500 mV @ 2 A
电流 - 反向泄漏@Vr50 µA @ 40 V
工作温度-50°C ~ 125°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱4-SMD, Gull Wing
供应商设备包4-HD DIP
CBRHDSH2-40-BK Packaging
Insepction
CBRHDSH2-40-BK FAQ
  • 1. How to order CBRHDSH2-40-BK on Heisener?
  • 3. Are the CBRHDSH2-40-BK price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of CBRHDSH2-40-BK?
CBRHDSH2-40-BK 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。